První červometry

Vítejte na českých stránkách, věnovaných fenomenální hře Worms. Web se specializuje na klasickou verzi Worms World Party a Worms Armageddon.

Nebudu zde popisovat, jak se Worms hrají, protože na to jsou tu jiní. Stránky Vám mají tuto hru spestřit v podobě downloadů a nastavení. Standardně můžete měnit typ hry, zbraně, počet hráčů a levely. Ono jde ale mnohem více. Můžete si změnit veškeré obrázky a zvuky v menu a ve hře. A to vše je to hlavní, o co nám zde půjde.

Soubory ke stažení - zvuk

Speech - česká řeč našich malých růžových hrdinů
Patche - doplňky pro hraní přes worm.net
Wallpapery - několik tapet na motivy červíků
CD Extract - program pro převádění hudebních formátů


Upozornění - prosím čtěte před stahováním
Stáhnout řeč na motivy "Dědictví aneb kurvahošigutentag"
Stáhnout řeč na motivy "Homolkovi"
Stáhnout řeč na motivy "Policejní akademie"
| velikost: 2,1 MB - zip
| velikost: 4,9 MB - zip
| velikost: 3,9 MB - zip

Credits:
Poděkování putuje hlavně trojici herců a komiků Bolkovi Polívkovi (film "Dědictví aneb kurvahošigutentag"), panu Šebánkovi (Trilogie o rodině Homolkových z let '69, '70 a '72) a Zdeňku Izerovi (namluvení "Policejní Akademie"), díky kterým jsem mohl vystříhat ty nejlepší a nejoriginálnější hlášky, kterými se malí červíci vyjadřují. Ve všech případech padají sprostá slova, ale o to víc neuvidíte smíchem na obrazovku.

Jak to zprovoznit:
Rozbalte řeč, například "homolka.zip" a převeďte všechny *.mp3 do formátu *.wav. Všechny umístěte do složky (například homolka). Otevřete složku s nainstalovanou hrou a celý adresář "homolka" přesuňte do složky User\Speech.

Soubory ke stažení, odkazy a jiné

Patche instalujte až tehdy, kdy jste je nakopírovali do rootového adresáře hry. Pro české krajánky v USA - patch je pouze pro evropskou verzi worm.netu. Oba instalační soubory jsou volně ke stažení na oficiálních stránkách.


Stáhnout patch pro "Worms Armageddon"
Stáhnout patch pro "Worms World Party"
Stáhnout program "CD Extract" na ripování
Wallpaper - 1280 x 1024

Zelenej kyblík
| velikost: 7,0 MB - exe
| velikost: 3,5 MB - exe
| velikost: 1,4 MB - zip
| velikost: 0,2 MB - jpgOficiální stránky: Worms před Armageddonem | a červíci po něm...

Info

Stránky jsou obsahově kompletní a nebudou pravděpodobně akutalizovány. Poslední aktualizace proběhla v Pondělí, 06. Března, 2006. Své první dojmy můžete posílat do guestbooku nebo ve fóru. Cokoli budete mít na srdci, pište. Web je psán validním kódem xhtml 1.0 a css dle standardů w3c.